V.P.M. - TRANS s.r.o.
přeprava kusových zásilek
kamionová doprava

Firma V.P.M. - TRANS, s.r.o. vznikla v roce 1997 transformací z rodinné firmy Autodoprava Vykoukal Michal. Během let se firma vypracovala na spolehlivého partnera jehož hlavní prioritou je flexibilita, spolehlivost a individuální přístup k zákazníkům. Spolehlivost garantujeme jak kvalitou a pečlivým servisem našeho vozového parku tak také moderní řídící strukturou postavenou na platformě WEBDISPEČINK, díky které máme vše pod kontrolou. Kusové zásilky přepravujeme expresně po celé ČR i na Slovensko. Kamionem dokážeme převézt vše po celé Evropě. Váš náklad je u nás také bezpečně pojištěn na hodnotu 7 000 000,- Kč. 

Detailní informace

Vlastní servisní středisko

Vlastní servisní středisko

Datum: (19.10.2018)

V areálu máme taktéž servistní středisko pro kamiony a nákladní vozy. Naši pracovníci jsou vysoce zkušení mechanici a svou práci odvádí opravdu kvalitně a rychle.Využíváme diagnostiku nákladních vozidel "JALTEST" . Diagnostika je použitelná na všechny značky vozidel i přívěsů a návěsů. Proto můžete využít také našich služeb a přesvědčit se o tom sami. Pro potřeby naší firmy máme zřízenou čerpací stanici přímo v areálu.

Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM