V.P.M. - TRANS s.r.o.
přeprava kusových zásilek
kamionová doprava

Firma V.P.M. - TRANS, s.r.o. vznikla v roce 1997 transformací z rodinné firmy Autodoprava Vykoukal Michal. Během let se firma vypracovala na spolehlivého partnera jehož hlavní prioritou je flexibilita, spolehlivost a individuální přístup k zákazníkům. Spolehlivost garantujeme jak kvalitou a pečlivým servisem našeho vozového parku tak také moderní řídící strukturou postavenou na platformě WEBDISPEČINK, díky které máme vše pod kontrolou. Kusové zásilky přepravujeme expresně po celé ČR i na Slovensko. Kamionem dokážeme převézt vše po celé Evropě. Váš náklad je u nás také bezpečně pojištěn na hodnotu 7 000 000,- Kč. 

Detailní informace

Ověřujeme analogové i digitální tachografy

Ověřujeme analogové i digitální tachografy

Datum: (22.10.2018)

Díky naší partnerské firmě zajišťujeme také ověření tachografů značek VDO a STONERIDGE. Pro detailní informace o ceně a termínu nás neváhejte kontaktovat na tel. + 420 605 881 181.

Zpravodaj
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies ROZUMÍM